ADM - Team Heavy Weight Transport

ajánlat kérés

Kérjen ingyenes ajánlatot a közlekedés iránti keresletet.

Igazgatási személyzet



 

Eric Hufkens 
Ügyvezető igazgató

eric.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273699 

 

Kris Hufkens
Közigazgatás &  engedélykérelmek

kris.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273640 

 

Ine Verhaegen
Tervezés

ine.verhaegen@thw-adm.be

+32/492273690

 

Günther Bulterijs
Tervezés

gunther.bulterijs@thw-adm.be

+32/492273670

 

 

 

Sofie Pluyms
Tervezés

sofie.pluym@thw-adm.be

+32/492273630
 

 

Patrick Leysen
műhely vezetője

patrick.leysen@thw-adm.be 

+32/492273653

 

Werner Mertens
Számviteli

werner.mertens@thw-adm.be

+32/492273650


 

 

Saskia Verhoeven
Közigazgatás & számlázás

saskia.verhoeven@thw-adm.be   

+32/492273660

ADM Team Heavy Weight Ltd. (Belgium)

Molenbergstraat 1
BE-2260  Westerlo 

tel. + 32(0)14852000    Mobile. +32(0)492273600
fax + 32(0)14852510    Mobile. +32(0)492273601

VAT BE 0464.406.801
RPR Turnhout 85.866

 

info@thw-adm.be

Contactform

General conditions

Cargo Securing

 

ADM Team Heavy Weight GmbH Nürnberg (Németország)

Äussere Bucher Strasse 54
DE-90425 Nürnberg

tel. +49(0)91193859985
fax +32(0)14852510

VAT DE 300.646.540
RPR Nürnberg 241.105.01168

 

végrehajtó személyzet

 

Pascal Binet
Sofőr üzemeltető

 

Kris Peeters
Sofőr üzemeltető

 

Hendrik Jan van Someren
Kíséri Pilóta

 

Peter Willems
Sofor

 

Bertrand Bruckert
sofőr

 

Patrick Leysen
Kiséri Pilóta sofőr szerelő

 

Jorn Van Samang
sofőr

 

Bart De Winter
Kiséri Pilóta

 

Sebastiaan Hovens
sofőr

 

David Daems
Sofőr

 

Wolfgang Nüsgen
sofőr

 

Mike Duerinck
Kiséri Pilóta