ADM - Team Heavy Weight Transport

zapytanie ofertowe

Zamów bezpłatną ofertę dla popytu na transport.

Pracowników administracyjnych



 

Eric Hufkens 
Dyrektor zarządzający

eric.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273699 

 

Kris Hufkens
Administracja & zezwolić aplikacji

kris.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273640 

 

Ine Verhaegen
Planowanie

ine.verhaegen@thw-adm.be

+32/492273690
 


 

Günther Bulterijs
Planowanie 

gunther.bulterijs@thw-adm.be

+32/492273670

 

Sofie Pluym
Planowanie

sofie.pluym@thw-adm.be 

+32/492273630

 

Patrick Leysen
kierownik warsztatu

patrick.leysen@thw-adm.be 

+32/492273653

 

Werner Mertens
Rachunkowości

werner.mertens@thw-adm.be

+32/492273650


 

 

Saskia Verhoeven
Administracja & rozliczeniowy

saskia.verhoeven@thw-adm.be   

+32/492273660

ADM Team Heavy Weight Ltd. (Belgia)

Molenbergstraat 1
BE-2260  Westerlo 

tel. + 32(0)14852000    Mobile. +32(0)492273600
fax + 32(0)14852510    Mobile. +32(0)492273601

VAT BE 0464.406.801
RPR Turnhout 85.866

 

info@thw-adm.be

Contactform

General conditions

Cargo Securing

 

ADM Team Heavy Weight GmbH Nürnberg (Niemcy)

Äussere Bucher Strasse 54
DE-90425 Nürnberg

tel. +49(0)91193859985
fax +32(0)14852510

VAT DE 300.646.540
RPR Nürnberg 241.105.01168

 

personel kierowniczy

 

Pascal Binet
kierowca Operator

 

Kris Peeters
kierowca Operator

 

Hendrik Jan van Someren
towarzyszyć sterownika

 

Peter Willems
kierowca

 

Bertrand Bruckert
kierowca

 

Patrick Leysen
towarzyszyć kierowca mechanik

 

Jorn Van Samang
kierowca

 

Bart De Winter
towarzyszyć

 

Sebastiaan Hovens
kierowca 

 

David Daems
kierowca

 

Wolfgang Nüsgen
kierowca

 

Mike Duerinck
towarzyszyć