ADM - Team Heavy Weight Transport

cerere de oferta

Cere o oferta gratuit pentru cererea dvs. de transport.

Personalul administrativ



 

Eric Hufkens 
Managing Director

eric.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273699 

 

Kris Hufkens
Administrare & permite aplicaţii

kris.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273640 

 

Ine Verhaegen
Planificare

ine.verhaegen@thw-adm.be

+32/492273690
 

 

 

Günther Bulterijs
Planificare

gunther.bulterijs@thw-adm.be  

+32/492273670

 

Werner Mertens
Contabilitate

werner.mertens@thw-adm.be 

+32/492273650
 

 

Patrick Leysen
manager de atelier

patrick.leysen@thw-adm.be 

+32/492273653

 

 


 

 

Saskia Verhoeven
Administrare & facturare

saskia.verhoeven@thw-adm.be   

+32/492273660

ADM Team Heavy Weight Ltd. (Belgia)

Molenbergstraat 1
BE-2260  Westerlo 

tel. + 32(0)14852000    Mobile. +32(0)492273600
fax + 32(0)14852510    Mobile. +32(0)492273601

VAT BE 0464.406.801
RPR Turnhout 85.866

 

info@thw-adm.be

Contactform

General conditions

Cargo Securing

 

ADM Team Heavy Weight GmbH Nürnberg (Germania)

Äussere Bucher Strasse 54
DE-90425 Nürnberg

tel. +49(0)91193859985
fax +32(0)14852510

VAT DE 300.646.540
RPR Nürnberg 241.105.01168

 

personalul executiv

 

Philip Van Leuven
Operator șofer

 

Kris Peeters
Operator șofer 

 

Hendrik Jan van Someren
Însoțiți șofer

 

Pascal Binet
Operator șofer

 

Peter Willems
șofer

 

Patrick Leysen
Însoțiți șofer mecanic 

 

Gidion Stienissen
șofer 

 

Bart De Winter
Însoțiți

 

Davy Robijns
șofer 

 

Bertrand Bruckert
șofer 

 

Wolfgang Nüsgen
șofer 

 

Sebastiaan Hovens
șofer 

 

Patrick Hens
Însoțiți