ADM - Team Heavy Weight Transport

Teklif isteği

Request a free offer for your transport demand.

İdari personel



 

Eric Hufkens 
Genel Müdür

eric.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273699 

 

Kris Hufkens
Yönetim & kullanma izni

kris.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273640 

 

Ine Verhaegen
Planlama

ine.verhaegen@thw-adm.be

+32/492273690

 

Günther Bulterijs
Planlama

gunther.bulterijs@thw-adm.be

+32/492273670

 

 

 

Sofie Pluym
Planlama

sofie.pluym@thw-adm.be

+32/492273630

 

Patrick Leysen
atölye yöneticisi

patrick.leysen@thw-adm.be

+32/492273653

 

Werner Mertens
Muhasebe

werner.mertens@thw-adm.be

+32/492273650


 

 

Saskia Verhoeven
Yönetim & fatura

saskia.verhoeven@thw-adm.be    

+32/492273660

ADM Team Heavy Weight Ltd. (Belçika)

Molenbergstraat 1
BE-2260  Westerlo 

tel. + 32(0)14852000    Mobile. +32(0)492273600
fax + 32(0)14852510    Mobile. +32(0)492273601

VAT BE 0464.406.801
RPR Turnhout 85.866

 

info@thw-adm.be

Contactform

General conditions

Cargo Securing

 

ADM Team Heavy Weight GmbH Nürnberg (Almanya)

Äussere Bucher Strasse 54
DE-90425 Nürnberg

tel. +49(0)91193859985
fax +32(0)14852510

VAT DE 300.646.540
RPR Nürnberg 241.105.01168

yönetici personel

 

Pascal Binet
sürücü opertör

 

Kris Peeters
sürücü operatör

 

Hendrik Jan van Someren
arkadaş sürücü

 

Peter Willems
sürücü

 

Bertrtand Bruckert
sürücü

 

Patrick Leysen
arkadas sürücü mekanik

 

Jorn Van Samang
sürücü

 

Bart De Winter
arkadas

 

Sebastiaan Hovens
sürücü 

 

David Daems
sürücü

 

Wolfgang Nüsgen
sürücü

 

Mike Duerinck
arkadas